Air Show w najbliższy weekend

W najbliższy weekend 19 i 20 maja, mieszkańcy Przeźmierowa i Baranowa raczej nie zaznają spokoju, jednak z domowego ogródka będą mogli podziwiać prezentacje i akrobacje samolotów, na które inni przyjeżdżają z bardzo daleka. 

ZTM uruchomi dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe. Na terenie naszej gminy znjadą się dwa parkingi buforowe. Jeden na parkingu przy Auchan, drugi przy Torze Poznań na ulicy Wyścigowej. Z obu tych miejsc będą kursować specjalne autobusy do wejścia na imprezę od ulicy Tatrzańskiej. Szczegółowe informacje na temat komunikacji w tych dniach TUTAJ >>

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Poznania tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze - Poznań Air Show to 720 minut pokazów, 80 maszyn w powietrzu i 80 wystawców, 35 pokazów solowych i grupowych, 4 skoczków spadochronowych oraz dziesiątki dodatkowych atrakcji.

W tym roku  Poznań Air Show to okazja do uczczenia wielu rocznic. Pokazy połączone będą z obchodami upamiętniającymi 100-lecie Powstania Wielkopolskiego i 100-lecie odzyskania niepodległości. Swój okrągły jubileusz obchodzić będą również Polskie Siły Powietrzne.

Opis imprezy można znaleźć na stronie poznan.pl, TUTAJ>>

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie organizatora imprezy TUTAJ>>

Red.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama