LATO W PARKU - WAKACYJNE REWOLUCJE!

Zaczęły się wakacje! Zwykle nie za wiele się wtedy w gminie dzieje. Dlatego zapraszamy do Przeźmierowa na LATO W PARKU - WAKACYJNE REWOLUCJE. Co tydzień w sobotę o godz. 11.00 odbędą się zajęcia dla całych rodzin. Zaczynamy 7 lipca od turnieju mini golfa, na niedawno oddanym do użytku torze i kursu nordic walking (prosimy wziąć swoje kijki!). Wielu z nas polubiło chodzenie z kijkami, nie wszysycy jednak wiedzą, że są zasady, które warto znać aby nordic walking przynosił najlepsze efekty, nie obciążał stawów, aby był dla nas zdrowy. 

Organizatorzy zapraszają do zabawy i wspólnego spędzenia czasu. Zabierzmy koce, może jakiś prowiant;  ktoś z rodziny zagra, ktoś pokibicuje, a inny na kocyku poobserwuje :) Organizatorzy zapewniaja: instruktora, coś słodkiego do kawy i animatorów dla dzieci!

Jeszcze w lipcu odbędą się zajęcia z zumby prowadzone przez profesjonalną instruktorkę z naszej gminy Emilę Nowak, założycielkę grupy baletowej INCANTO. Tajemniczo brzmiący ale naprawdę dla każdego - Street dance poprowadzi Dawid Mularczyk, instruktor z grupy Sortownia, człowiek, który potrafi zarazić tańcem i ruchem nawet najbardziej opornych. Oprócz tego rodzinna zabawa w bocce, szachy, tenis stołowy. W sierpniu odbędą się zajęcia z jogi, areobicu i spinningu.

Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Park Kanikowskiego w Przeźmierowie godz. 11.00

7 LIPCA - MINI GOLF I KURS NORDIC WALKING (*prosimy wziąć swoje kijki!)
14 LIPCA - ZUMBA
21 LIPCA - BOCCE
28 LIPCA - STREET DANCE 
4 SIERPNIA - SZACHY I TENIS STOŁOWY

* zajęcia 11, 18 i 25 sierpnia zostaną podane wkrótce

Korzystajmy z pogody, infrastruktury parku. Może te zajęcia zachęcą kogoś do systematycznego uprawiania którejś z zaproponowanych form rekreacji?

Zapraszamy wszystkich!!!

Współorganizatorem zajęć jest OSiR.

● Przy złych warunkach atmosferycznych zajęcia mogą zostać odwołane

 

Na zajęcia zapraszają sołtys i radne z Przeźmierowa

 

Red.
 

 

 

 

Zapraszamy!!!

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama