Rozalińska 13-tka już w sobotę

Start Rozalińskiej 13-tki, czyli biegu na dystansie 13 km prowadzącego malowniczą trasą wokół Jeziora Lusowskiego, już w sobotę, 19 maja, o godz. 10.00 na Osiedlu Rozalin w Lusówku. Impreza to również doskonała okazja do spędzenia wiosennego przedpołudnia w rodzinnej, sportowej atmosferze.

W tym roku Rozalińska 13-tka odbędzie się już po raz czwarty. Pętla wokół Jeziora Lusowskiego uznawana jest za jedną z najpiękniejszych tras biegowych w Wielkopolsce. Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na uczestników czeka także wiele atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przewidują również biegi dla najmłodszych w kilku kategoriach wiekowych. Patronem Rozalińskiej Junior jest WUEF Club.

- Każda kolejna edycja „Rozalińskiej 13-tki” cieszy się coraz większym zainteresowaniem - mówi Tomasz Ostajewski, przedstawiciel firmy Novum Plus, głównego organizatora wydarzenia. – Zapraszamy serdecznie na nasze lokalne święto biegania i rodzinnego wypoczynku – dodaje. Patronat honorowy nad imprezą objął wójt Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka.

W związku z organizacją biegu w sobotę 19 maja, w godz. 10.00-12.30, część dróg w Lusówku i Otowie oraz ścieżka wokół Jeziora Lusowskiego będą zamknięte dla ruchu kołowego. Szczegółowe informacje oraz mapka biegu dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: rozalinska13.pl.

 

 

 

Info:tarnowo-podgorne.pl

Zdjęcie: rozalinska13.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama