Półkolonie z Bricks4Kidz

Firma, która specjalizuje się w przygotowywaniu edukacyjnych zabaw w oparciu o klocki lego i specjalne oprogramowanie, jest dobrze znana w naszej gminie. Z jej oferty dzieci korzystały choćby podczas zimowych ferii. Komu się podobało – może powtórzyć przygodę, komu nie udało się uczestniczyć w dotychczasowych zajęciach – ma szansę nadrobić zaległości.

Zajęcia odbywać się będą od 25 do 29 czerwca w Centrum Kultury Przeźmierowo i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w godz. 8-16. Programy opracowane są dla grup w wieku od 5 do 8 lat oraz od 9 do 12 lat. W cenie 595 zł za cały tydzień zapewniona jest opieka doświadczonych animatorów, wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje, przekąski i owoce), materiały dydaktyczne i sprzęt komputerowy, gry planszowe, wyjście na Tarnowskie Termy, ubezpieczenie oraz upominki.

W Tarnowie Podgórnym na młodsze dzieci czekać będzie program „Super Hero Academy”, a na starsze – „Zaprogramuj Dash’a”. W Przeźmierowie grupa dzieci w wieku 5-8 lat weźmie udział w zajęciach „Minecraft”, a grupa 9-12 – „Coding + Lego”

Super Hero Academy (5-8 lat, Tarnowo Podgórne)

To ekscytujący tydzień budowania świata superbohaterów za pomocą klocków Lego. Dzieci poznają wyjątkowe postaci, takie jak Superman, Wonder Woman, Hulk, Ironman, Spiderman, czy Strażników Galaktyki. Będą odkrywać ich super moce, budować pojazdy i uczestniczyć w misjach obronnych przed antybohaterami.

Mining & Crafting (5-8 lat, Przeźmierowo)

Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielają się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków Lego tworzą niesamowitą przestrzeń i wypełniają je postaciami Steve’a, Skeletona i Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry. Ten program gwarantuje rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem klocków Lego.

Zaprogramuj Dasha (9-12 lat, Tarnowo Podgórne)

Programowanie i kodowanie to umiejętności, których w przyszłości będziemy potrzebować bardziej, niż nam się wydaje. W programie tych półkolonii znalazło się programowanie 2 prześmiesznych i innowacyjnych robotów: Dasha i Dota. Połączenie zabawy robotami i specjalnymi akcesoriami i klockami Lego oraz aplikacjami stanowi idealny sposób na wprowadzenie dzieci w świat programowania. Elementy tego nowego języka są obowiązkowe w szkołach podstawowych już od obecnego roku szkolnego.

Coding + …

Nowy program Bricks4Kidz uczy dzieci budowanie zaufania, logiki, zaradności i umiejętności rozwiązywania problemów. Korzystając ze sprzętu WeDo i EV3 firmy Lego oraz autorskich zaawansowanych modeli, Bricks4Kidz oferuje naukę i rozwój umiejętności kodowania, a przy okazji świetną zabawę. Każdego dnia dzieci będą odkrywać świat kodowania coraz bardziej, budując zaawansowane i atrakcyjne modele z klocków Lego i programując je rozwiązywać kolejne misje.

Zapisy na kreatywne półkolonie z Bricks4Kidz przyjmowane są pod adresem biuro@bricks4kidz.com oraz nr tel. 61 30 70 44 i 533 430 996. Półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty, zatem niektórzy rodzice będą mieli możliwość uzyskania dofinansowania ich przez pracodawców.

 

Info: GOK Sezam

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama